У Смілі привітали “Героїв спортивного року” за підсумками 2016 року

Кращих тренерів, спортивних смілян та команди, які здобули перемоги і прославляли Смілу у Всеукраїнських та обласних змаганнях, привітали у міському Будинку культури напередодні Дня фізичної культури і спорту.  

Кращих із кращих відзначили у 15 номінаціях.

У номінації “Кращий спортсмен року” з олімпійських видів спорту переможцем визнано Івана Цьому, вихованця БДЮТ, який здобув ІІ місце на Кубку України з настільного тенісу серед дітей та отримав ІІІ-й розряд з настільного тенісу (тренер Світлана Цьома).

ІІ та ІІІ місця здобули:

Олександр Васільєв, вихованець ДЮСШ “Олімп”, який здобув ІІІ місце на Кубку України з веслування на байдарках і каное та отримав І-й розряд з веслування (тренер Дмитро Гусєв);

Анатолій Фрунзе, студент Смілянського коледжу харчових технологій, який здобув І місце на обласних змаганнях з настільного тенісу (тренер-викладач Віктор Береговенко).

У номінації “Кращий спортсмен року” з не олімпійських видів спорту  було аж 17 кандидатів.

Рішенням спортивного активу міста переможцем визнано Анатолія Левченка, який у 2016 році посів І та ІІ місця у Чемпіонаті світу з хортингу та виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, виборов І місце у Чермпіонаті України з хортингу та ІІ – на Чемпіонаті України з бойового самбо.

Призові місця посіли три спортсмени:

Владислав Бондаренко, який у минулому році став переможцем на Чемпіонаті світу  та Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу (тренер Ростислав Бондаренко).

Антон Слободяник, вихованець ДЮСШ “Олімп”, який здобув І місце у Чемпіонаті України з карате (тренер Сергій Цаподой);

Ігор Сергієнко, вихованець СК “Восток” за здобуття двох перемог на Кубку України з карате та ще дві перемоги у Кубку області (тренер Станіслав Ковбаса).

За рішенням спортивного активу міста та підсумками досягнень за минулий рік «Кращою спортсменкою року» (з олімпійських видів спорту) стала Маргарита Бабіцька, вихованка ДЮСШ “Олімп” за досягнення у легкій атлетиці (тренер Катерина Чернявська).
Друге місце у номінації посіла Каріна Жаркова, вихованка БДЮТ за здобутки у змаганнях з настільного тенісу (тренер Світлана Цьома).

НОМІНАЦІЯ «Краща спортсменка року» (з неолімпійських виді спорту).

Переможцем визнано Юлію Білякову, вихованку ДЮСШ “Олімп” за добутки у карате (тренер Сергій Пітенко).

ПризериВалерія Кравчук та Євгенія Яременко, вихованки СК “Прайд” (тренер Анатолій Левченко)

НОМІНАЦІЯ «Краща команда року»

Переможець – команда з футболу ДЮСШ “Олімп”, вихованці 2007 року народження (тренер Віталій Прудніков).

Призові місця – команда із спортивного туризму БДЮТ (тренер  Вікторія Молчан), команда з баскетболу БДЮТ (тренер Іван Петренко) та команда дівчат з волейболу Смілянського коледжу харчових технологій (тренер Микола Могилевський).

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з олімпійських видів спорту)

Переможець – Віталій Прудніков, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, футбол.

Призери – Іван Петренко, керівник гуртка «Баскетбол» БДЮТ та Дмитро Гусєв, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, веслування.

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з не олімпійських видів спорту)

Переможець – Анатолій Левченко, голова та тренер спортивного клубу “Прайд”, єдиноборства.

Призери – Сергій Пітенко, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Монарх” та Станіслав Ковбаса, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Спарта”, Вікторія Молчан, керівник гуртка “Спортивний туризм” БДЮТ.

НОМІНАЦІЯ «Сильні духом» (паралімпійські види спорту)

Переможець – Ірина Яринка, у складі збірної України з паарканое виборола 4-те місце на Паралімпійських іграх.

Призери – Анна Коротич, легка атлетика та Дмитро Комиз, шашки (тренер Ніна Дем’яненко).

НОМІНАЦІЯ «Сенсація року»

Переможець – Михайло Якушин, вихованець СК “Восток”, карате (тренер Сергій Цаподой).

Призери – Дар’я Сидоренко, вихованка СК “Прайд”, хортинг, Іван Рибкін, вихованець регбійно-футбольного клубу “Сміла” (тренер Вадим Студанс), Поліна Безсонна, вихованка БДЮТ, шахи (тренер Анатолій Карчевський) та Юлія Білякова, вихованка ДЮСШ “Олімп”, карате (тренер Сергій Пітенко).

Переможці та призери отримали Кубки, грамоти виконавчого комітету та пам’ятні подарунки.

За матеріалами сайту газети "Сміла" та управління освіти, молоді і спорту  


Поділіться цією публікацією з друзями!
Підтримайте нас! Залиште лайк!

Техніка і обладнання / Спецтехніка

jcb 3cx

Техніка і обладнання / Сільгосптехніка

Комбайни John Deere, Claas, Case

Техніка і обладнання / Сільгосптехніка

Manitou